Moderní šatní dveře

Šatník je neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Je v něm přehledně uspořádány oblečení, doplňky, šperky, knihy. Denně ho využíváme, proto by měl mít jednoduché a spolehlivé dveře.

Nejčastěji jsou zhotoveny z různých materiálů jako dřevo, sklo, zrcadlo, plexisklo, bambus a ratan.
Na trhu najdeme různé typy moderních dveří, ze kterých si zaručeně vyberete.

1. Moderní Bi fold (posuvné, skládací) dveře – typické skládací dveře mají dva panely (ale může jich být více) spojeny po bocích panty a připojené k válci v horní a dolní části. Někdy se označují jako harmonika kvůli skládacímu pohybu. Tyto panely skládacích dveří mohou být zdobeny podle představ zákazníka. Umožní vám otevřít celou stěnu vašeho domova. Složí se na jednu stanu, čímž získáte množství místa a světla po celý rok.

2. Zrcadlové dveře – mohou opticky zvětšit malou místnost. Na trhu jsou k dispozici ve velké škále rozměrů, velikostí a barev. V nabídce je zkosené, neprůsvitné, matné sklo jakož i mléčné nebo barevné panely.

3. Posuvné dveře – mohou se posouvat do obou stran nebo do jedné, jsou praktické a moderní. Nesprávný používáním však mohou dveře padat ven nebo dovnitř šatníku, pokud vyjdou z kolejnice.