Koupelnové doplňky bez vrtání

Katastrofa udeří… Vaše nová koupelna snů je téměř hotová a je čas připevnit zavěšené doplňky ke stěnám. Co se ale stane s Vaší novou dlažbou při vrtání? Poškodí se, nebo ještě hůř, praskne? Co když si ještě nejste jisti, kam namontovat příslušenství? Zůstanou Vám ošklivé díry, které už nepotřebujete!

 

Oživit styl Vaší koupelny nebylo nikdy jednodušší! Nové koupelnové doplňky kombinují skvělé koupelnové designy s jedinečnou technologií – řešení vše v jednom pro spolehlivé držení a dokonalé výsledky. Načerpejte inspiraci z našich neomezených nápadů na koupelnové doplňky a pusťte se do renovace koupelny!

Design se snoubí s chytrými technologiemi lepidel: Kombinace plná výhod.

  1. Krásné designy pro každou moderní koupelnu a neomezené nápady na dekorace do koupelny: nová designová řada koupelnových doplňků nabízí vše od noblesních až po minimalistické styly. Čeká na Vás velký výběr koupelnového designu!
  2. poskytujeme inovativní řešení „vše v jednom“. Snadno namontujte koupelnové doplňky bez dalších nástrojů a ušetřete náklady na přestavbu. Výkonné lepicí řešení zaručuje spolehlivé držení bez vrtání. Každé příslušenství se prodává s odpovídající montážní sadou.
  3. Čisté úpravy koupelny. Doba nevzhledných děr a poškozených dlaždic je pryč. Připevnění příslušenství pomocí chytrých lepicích řešení zabere jen několik jednoduchých kroků – a jejich odstranění je stejně snadné.

Nejste spokojeni s místem, které jste si vybrali?

Jednoduše vyjměte adaptér otočením klíče na trubky a zbytky lepidla odstraňte škrabkou na sklo nebo odstraňovačem silikonu.

Je to tak snadné:

  • Žádný hluk, prach nebo nečistoty
  • Žádné vrtané trubky nebo dráty
  • Žádné poškození dlaždic vrtáním otvorů
  • Odnímatelné bez zbytků
  • Stabilní a s vysokou nosností