Vinylové podlahy Gerflor Designart vládnou podlahám! Už jste o nich slyšeli?

Podlahová krytina je nejvýraznějším prvkem interiérů, proto se rozhodně vyplatí její důkladný výběr. Dokonalá podlaha se vyznačuje špičkovou kvalitou výroby, unikátním designem a v neposlední řadě také vysokou odolností vůči poškození a jednoduchou pokládkou i údržbou. Všemi těmito vlastnostmi se pyšní vinylové podlahy Gerflor Designart. Prodejce podlah Supellex nabízí hned čtyři exkluzivní kolekce vinylových podlah, ze kterých vám i vašim návštěvám bude přecházet zrak! 

Kvalitní materiál

Až už přemýšlíte nad modernizací či rekonstrukcí vašeho bydlení nebo kanceláře, zaměřte se na výběr kvalitní podlahové krytiny. Použití odolných materiálů při výrobě vinylových podlah jsou dnes již samozřejmostí. Vinylové podlahy patří mezi nejodolnější podlahové krytiny a mohou se pochlubit spoustou kladných vlastností. 

Výhody vinylové podlahy

Vinylová podlaha se díky inovativnímu způsobu pokládky lepí buď celoplošně, nebo plovoucím systémem, tzv. click. Vinyl tedy umožňuje velmi jednoduchou pokládku. Mezi další výhody vinylové podlahy patří optimální komfort při chůzi po podlaze a její inovativní a působivé dekory. Design nabízí množství barev, odstínů i vzorů dřeva. Svoji podlahovou krytinu si zde spolehlivě vyberou i velmi nároční zákazníci.

Majitelé domácích mazlíčků jistě ocení mimořádně vysokou odolnost vůči poškrábání i jinému mechanickému poškození. Vinylové podlahy jsou navíc šetrné k životnímu prostředí. 

Jedinečné kolekce Gerflor Designart

Home

Kolekce vinylových podlah Home je určena pro bytové interiéry disponuje nášlapnou vrstvou o rozměru 0,3 mm a je určena pro celoplošné lepení. V kolekci se nachází celkem 14 dekorů, které imitují dřevo a 4 dekory imitující dlažbu. Vinylové dekory z kolekce Home mají nášlapnou vrstvu odolnou proti poškrábání a hravě odolá i vlhkému prostředí. Vinyl je tedy ideální do kuchyňských prostor i koupelen a toalet. Barevné dekory nejen dobře vypadají, ale zároveň velmi dobře tlumí kročejový hluk. Kolekce Home si dobře rozumí i s podlahovým topením a je 100% recyklovatelná. 

Home Click

Výrobce vinylových podlah chtěl vyhovět všem svým zákazníkům, a proto vytvořil kolekci plovoucích vinylových podlah. Tyto podlahy využívaní praktický zámkový systém LOCK a umožňují tak velmi rychlou montáž i případnou demontáž. Kolekce nabízí 4 autentické dekory luxusní dlažby a dalších 14 dekorů přírodního dřeva. Stejně jako v kolekci Home, mají vinylové podlahy tloušťku nášlapné vrstvy 0,3 mm a bohatý výběr barev dekorů. 

Traffic

Okouzlující a kvalitní podlahy netouží mít pouze interiéry vašeho domova, ale také interiéry kanceláře. Kolekce celoplošně lepených podlah Traffic nadchne příznivce elegantech tmavých odstínů i milovníky šedých dekorů a kamene. Se svou  tloušťkou nášlapné vrstvy 0,55 mm je kolekce vinylových podlah Traffic vhodná i do více namáhaných prostor, jako jsou vstupní haly či kanceláře. V kolekci najdete 1 dekor kamene a dalších 15 dekorů s imitací dřeva. 100% recyklovatelné vinylové podlahy hravě odolají vlhkému prostoru, tlumí kročejový hluk a jsou vhodné pro podlahové topení. 

Traffic Click

Už samotné designy dekorů z kolekce Traffic Click napovídají, že si troufají sloužit ve velmi zatěžovaných prostorách, jako jsou vstupní haly, kanceláře, chodby nebo kuchyně. Nášlapné vrstvy o tloušťce 0,55 mm se spolehlivě odolají i vlhkému prostředí a díky systému vertikálního zámku je pokládka i případná demontáž velmi rychlá. Kolekce Traffic Click nabízí 1 dekor kamene a 15 dekorů s imitací dřeva. 

Správný výběr

Dnešní výběr vinylových podlah je velmi bohatý. Svět podlah společnosti Supellex nabízí širokou nabídku dekorů, které imitují dřevo, kámen i dlažbu. Pohodlně si zde tedy můžete vybrat vinylové podlahy do celého bytu, domu i kanceláře.

Vinylové podlahy mají tepelně izolační vlastnosti a obsahují protiskluzový materiál. Nebudou tedy studit, ani klouzat. Podlaha na sebe neváže prach a je odolná vůči vodě, nemusíte se tedy bát vzniku nežádoucích bakterií a plísní. Vinyl je také velmi měkký a komfortní a vydrží náročný provoz. Na vás tedy je už je vybrat ten správný dekor vinylové podlahy Gerflor!

Více na : https://www.svetpodlah.cz