Moderní byt, který si zaslouží být příkladem

Komfortní byt v Kyjevě má inspirace na rozdávání. Najdete v něm pastelové odstíny, zajímavou interiérovou tematiku, dramatické tmavé barvy i příjemné náladové osvětlení. Tak směle vstupte dál .

Příjemné pastelové odstíny v kombinaci s tmavými akcenty barev a světlým dřevem vytvářejí poutavou a podmanivou atmosféru. Přesně takovou, která je ideální pro moderní domov.

Malé a překvapivé detaily se zde skrývají na každém kroku. Jen je třeba pozorně dívat a vnímat umění. V  denní zóně je to například židle s čistě dekorativním účelům, na níž právě slušely ptáčky Eames Bird replica, ale i jedinečné svítidla a zábavná houpačka.

Příjemný pocit vyvolá hlavně kombinace světlého dřeva, pohledového betonu na stropech v kombinaci s nestárnoucí černo – bílou dvojicí, doplněnou svěžími pastelovými barvami. Výsledkem spojení je útulná, zároveň velmi mladistvá atmosféra.

V kuchyni poutají pozornost krásné otevřené police s dokonale přísnou a uhlazenou organizací nádobí. Industriální působí police spuštěna ze stropu nad snídaňovým pultem , který je strategicky umístěn tak, aby byl z něj výhled přes velké okno.

V denní části, ale i ve zbytku bytu vzniklo prostřednictvím moderního přístupu a nápaditému designu příjemné prostředí s uvolněnou atmosférou.