Každý byt zkrášlí podlahové krytiny Parador

Přejete si, abyste se ve svém domově nejen cítili dobře, ale aby váš byt obdivovali příbuzní i každá návštěva, která k vám zavítá? Potom byste měli vážně uvažovat o pořízení podlahové krytiny Parador, která je charakteristická nejen vysokou životností, ale i komfortem a stylovým designem. Investice do krytiny Parador je skutečně dlouhodobou záležitostí, když se následně nebudete muset řadu let tímto problémem zabývat.

           

Podlahová krytina Parador je nenáročná na údržbu

Podlahu Parador ocení každá hospodyňka, protože se o ni lehce pečuje a je značně odolná. Hodí se nejen do obytných prostor, ale i do kuchyní a koupelen. Zásluhou speciální povrchové úpravy ji lze pokládat i v domácnostech, kde přebývají alergici. Kolekci vinylové  podlahy Parador je možné zakoupit ve třech variantách, a to lepený vinyl, čistý vinyl a vinyl na HDF desce. Poslední dvě možnosti jsou v zámkovém provedení.

Kolekce podlah Parador

K celoplošnému lepení je určena podlaha Basic 2.0 o tloušťce 2 mm. Moderní dekory dřeva dokonale napodobují vzor prken a tato alternativa je nabízena se zárukou 10 let!

V kategorii čistý vinyl si je možné vybrat mezi kolekcemi Classic 2050 a Basic 4.3. Celková tloušťka této  vinylové podlahy se pohybuje od 5 mm u Classic 2050 po 4,3 mm u Basic 4.3. Classic 2050 se vyznačuje dřevěným dekorem. U veškerých kolekcí jde o plovoucí podlahy se zámkovým systémem.

Vinylové podlahy Classic 2030 a Basic Plus 30 se mohou pochlubit rozsáhlým výběrem dekorů dřeva na nosné HDF desce. Korková vrstva snižuje u těchto podlah hlučnost podlahy. V důsledku toho se celková tloušťka lamel pohybuje mezi 9,4-9,6 mm. Pod označením Parador Basic Plus 30 se skrývá základní kolekce v plovoucím systému, která má zámkový spoj. Vinylové podlahy Parador Classic 2030 jsou k dostání v šesti dekorech dřeva na nosné desce, jejímž účelem je snížit nosnost podlahy.

Více informací a inspiraci najdete také  na: www.svetpodlah.cz