Barevné trendy v koupelně: Tyto kombinace lákají nejvíce

Nejen béžová, bílá či šedá – aktuálně se koupelnové trendy orientují na více možností.

Bílá, béžová, krémová nebo hnědá – to jsou koupelnové klasiky, které se stále dobře prodávají. Pokud však máte dynamičtější životní tempo než pár důchodců, možná by i koupelna mohla projevit více života, no ne?

Jaké barvy si tedy vybírají mladší ročníky? Asi nepřekvapí, že se neorientují na jediný módní odstín, ale většinou si vybírají kombinaci barev. Jedna je zpravidla poměrně živá, druhá naopak klidnější. Zde jsou nejčastější kombinace, které na internetu dostanou pochvalnou odezvu. Vybrali byste si mezi nimi i vy?

Oranžová a zelená

Oranžová barva se v době více ukazuje iv buticích s oblečením, a tak není divu, že na tento optimistický trend reagují i výrobci koupelnového zařízení. Pokud to není vaše absolutní srdcovka, doporučujeme vybrat si oranžovou raději na doplňcích, které snadno vyměníte. Dlouho totiž pravděpodobně v šatníku ani v koupelně nevydrží.

Šedá a purpurová

Purpurová, fialová nebo výraznější cyklámenová se, podobně jako oranžová, používá více než doplňková barva. V kombinaci s šedouvypadá rozhodně zajímavě.

Žlutá a šedá

Kdo hledá teplejší doplňkovou barvu k šedé, může sáhnout po žluté. Pokud nemá příliš agresivní odstín, působí optimisticky a ráno může fungovat jako docela dobrý nabíječ energie.

Osloví vás například pudrová s ocelovou nebo bílá se zelenou?