Sprchové boxy a kabiny

Proč mít kabinu ve sprše?

Sprchové kouty udrží koupelnu v suchu, hygieně a bezpečí. Tím, že omezují vodu uvnitř mokré místnosti, udržují sprchové kouty celou koupelnu v suchu, takže je bez bakterií a hygienická.

Jsou kabinové sprchy dobré?

S možností nastavení tělových trysek, vodoléčby a páry, vše v jednom uzavřeném prostoru, je sprchový kout skutečně skvělou luxusní volbou pro velké i malé koupelny.

Netěsní sprchové kabiny?

Ač se to může zdát neuvěřitelné, sprchové vaničky skutečně představují řešení, které zaručeně nikdy neprosákne. Jejich unikátní konstrukce nemá kam prosakovat voda a žádné součásti, jako jsou dlaždice, nepraskají nebo se nezvedají a nedovolují tak vodě proniknout do stěn nebo podlahy.

Jaký typ sprchového koutu je nejlepší?

Posuvné dveře sprchového koutu jsou preferovány, protože vypadají stylově a také šetří místo. Výklenky a výklenky mohou vypadat, jako by překážely prostoru, ale v ideálním případě jsou dokonalými místy pro vaši sprchu. Obdélníková nebo čtvercová sprchová vanička se nejlépe hodí do výklenku.

Je snadná instalace sprchových kabin?

Instalace sprchového koutu je ve srovnání s tradiční sprchou snadný a přímý proces. Při instalaci sprchové vaničky produkujete méně prachu a odpadu, což znamená méně čištění po instalaci. To vám zase ušetří čas.

Stále váháte který typ sprchového boxu si vybrat? Projděte si v klidu domova naši nabídku boxů a kabin, kde určitě narazíte na vhodný kousek.