3D obklady vnesou do interiéru nevšední atmosféru

Toužíte po nevšední koupelně, kterou jen tak někdo nemá? Pořiďte si  3D obklady! Trojrozměrný motiv se stane netradičním prvkem v moderních koupelnách. Proměňte svou koupelnu v jedinečné místo, které si pohraje s vaším zrakem. Zvolte 3D obklady se zajímavou texturou a výraznými motivy. Ručíme vám za to, že vaše stará koupelna získá neotřelý kabát a bude na vás dýchat nezaměnitelnou atmosférou!

 

Plastická struktura obkladů 

3D obklady mají výjimečnou texturu s nezaměnitelnou plastičností. Textura nejen vystupuje do prostoru, ale je i hmatatelná. Tyto obklady napodobují zejména geometrické objekty, kámen a dřevo. 3D obklady se vyrábějí z odolného a dobře omyvatelného materiálu a můžete je použít nejen v koupelně, ale prakticky kdekoliv v interiéru – například na stěnu v obývacím pokoji nebo ve vaší ložnici.

3D obklady se snadno lepí na stěny a výsledek je natolik úchvatný, že vám ho bude závidět každá návštěva. Pokud si nevíte rady, jaké 3D obklady se budou hodit do vašeho interiéru, nechte si zhotovit návrh s 3D vizualizací  v některém koupelnovém studiu, kde Vám s realizací nové koupelny odborně poradí a 3D obklady předvedou.