Kvalitní dřevěné podlahy na vás čekají v Praze!

Ať už plánujete rekonstruovat stávající byt nebo stavět nový dům, měli byste věnovat dostatečnou pozornost výběru ideální dřevěné podlahy. Podlahová krytina je základem každého interiéru v domácnosti i v kancelářských prostorách, proto by měla být kvalitní a nadčasová. Díky svým vlastnostem se dřevěné podlahy stávají stále více oblíbené u široké veřejnosti. V Supellexu vám poradíme se správným výběrem.

Výhody dřevěné podlahy

První místo na pomyslném vrcholu podlahových materiálů drží jednoznačně dřevo. Tento materiál lze snadno opracovat, je estetický a zároveň odolný i barevně různorodý. Nabízí tak spoustu barevných variant a množství exkluzivních designů. Nenahraditelná je také jeho vůně a v neposlední řadě i příjemný povrch. Pro svoji krásu a přirozenost je dřevo nadčasové a velmi populární při použití na podlahové krytiny v celé domácnosti. Masivní dřevěné podlahy jsou tvořeny jednotlivými prkny z jednoho kusu dřeva. Dotváří tak útulné prostředí, které je nedílnou součástí všech interiérů.

Dřevěné podlahy se hodí do obývacích i dětských pokojů, ložnic i kanceláří nebo prodejen a školních zařízení. Výrobci v současnosti nabízí speciální dřevěné podlahy, které jsou vhodné i do kuchyní, koupelen a na toalety. Díky tomu lze snadno sjednotit design všech interiérů, bez nutnosti použití prahů nebo dlažby. 

Kolekce dřevěných podlah

V Supellexu nabízíme našim zákazníkům širokou nabídku dřevěných podlah od výrobců, jako je například PARADOR, který ve svých kolekcích Classic 3060, Trendtime a čtyřech dalších, představuje jedinečné podlahové krytiny s prkny o různých formátech a s unikátní povrchovou úpravou. Výrobce dřevěných podlah Boen nabízí sedm speciálních a velmi atraktivních dekorů podlah z kolekce DesignWood. Tato kolekce se pyšní především technologií pokládky Boen X-press locking umožňující snadnou a rychlou instalaci. Skvěle se hodí i pro kombinaci s podlahovým vytápěním.

Mezi další výrobce podlah, které Supellex zastupuje, patří společnost SECA s jejími masivními dřevěnými podlahami FEEL WOOD nebo český výrobce ECSO se svou nabídkou podlahových krytin na zakázku. 

Podlahové centrum Praha

Nabídka dřevěných podlah je v současné době obzvláště široká, nechte si proto poradit od našich odborníků! Vybírejte svoji vysněnou podlahu mezi vícevrstvými dřevěnými podlahami, masivními prkny nebo parketami a vlysy. Svět podlah společnosti Supellex se stane vaší pravou rukou při výběru i realizaci podlahy.

Pro konzultace ohledně výběru ideální dřevěné podlahy i její následné pokládky doporučujeme navštívit podlahové centrum Supellex-Svět podlah v  Praze-Letňanech v Toužimské ulici, nebo showroom v Praze-Karlíně na ulici Sokolovská. Zde vám odborníci na podlahové krytiny představí kompletní nabídku Supellexu a poradí při výběru podlahy.

Více na: www.svetpodlah.cz/kontakty