Univerzální hydroizolace od firmy BOTAMENT® – Izolace, kterou zvládne opravdu každý!

RD 1 Universal – jednosložková univerzální hydroizolace je spolehlivým řešením s velmi jednoduchou aplikací vhodným v případě velkých projektů i drobných oprav, nových staveb i renovací. Ideální izolační systém i pro kutily.

Díky své univerzálnosti najde uplatnění na střechách, okapech, základech, soklů, balkonech, terasách, koupelnách, vlhkých prostorách, jezírkách, nádržích i fontánách.

Je připravena k okamžitému použití, nemusíte ji míchat ani používat penetrační nátěr.

Má vynikající přilnavost na různých površích jako jsou beton, omítka, zdivo, původní izolační vrstvy, plast, kov, plech a mnohé jiné.

Její nanášení je možné všemi běžnými způsoby: štětcem, válečkem, stěrkou i nástřikem.

Nanesená hydroizolační vrstva může zůstat jako finální vrstva, ale může se také přemalovat, omítnout nebo obložit obkladem a dlažbou.

Vysoká flexibilita a obsah armovacích vláken zajišťují spolehlivé přemosťování trhlin v podkladu.

Je odolná proti UV záření a náročným klimatickým podmínkám. Díky tomu je vhodná i pro vytvoření hydroizolačního systému na různých typech střešních krytin a žlabech.

Asfaltové izolační vrstvy a zdlouhavé míchání jsou minulostí! Pokud chcete mít zaizolované spolehlivě, rychle a jednoduše, tak BOTAMENT ® RD 1 Universal je pro Vás tím správným řešením.