Výhody rigidních podlah s tuhým jádrem

Podlahy s tuhým jádrem jsou pro majitele domů a firem stále oblíbenější. Jedná se o vinylovou podlahu, která má zesílené tuhé jádro. Toto zesílené jádro zlepšuje rozměrovou stabilitu. Prkna s tuhým jádrem jsou méně poddajná, díky čemuž jsou neuvěřitelně pevná. Jedná se o zásadní vylepšení vinylových prkenných podlah, díky němuž působí více jako dřevo. Instalace podlah s tuhým jádrem má také mnoho výhod. Zde jsou hlavní výhody podlah s tuhým jádrem.

Vodotěsné

Všechny vinylové podlahy s pevným jádrem jsou vodotěsné. Vlhkost a vysoká vlhkost nepoškodí ani neovlivní celistvost podlahy. Co je lepší než mít vzhled dřevěné podlahy a být voděodolný? Nic.

Mnoho různých stylů

Vzhled vinylových podlah s pevným jádrem je rozsáhlý. Může vypadat jako skutečné tvrdé dřevo nebo dlaždice a dodává se v mnoha různých texturách a barvách.

Snadná instalace

Tuhé jádro je jednou z nejjednodušších forem podlahových krytin, které lze instalovat svépomocí, ale to také znamená, že profesionálové to zvládnou ještě rychleji. Instaluje se stejně jako tradiční laminát nebo vinyl, systémem drážek a per.

Tuhé jádro je velmi pohodlné

Podlaha s tuhým jádrem je pevná, ale přitom měkká. To je způsobeno hustším jádrem a silnějším prknem.

Velmi cenově dostupné

Vinylová podlaha s tuhým jádrem je neuvěřitelně cenově výhodná. Existuje mnoho typů a značek tuhého jádra, což znamená, že se vejde do každé cenové kategorie.

Snadná údržba

Stejně jako všechny vinylové podlahy se i podlahy s tuhým jádrem velmi snadno čistí. K udržení podlahy v bezvadném stavu stačí pravidelné čištění a údržba.

Pokud jste na trhu s novou podlahou, zvažte tyto hlavní výhody tuhého jádra. Nikdy nevíte, zda to nebude ideální volba pro Váš domov.