Více romantiky v ložnici

Ne, červená a černá to nejsou.

Přestože prvoplánové klišé spojuje s vášní právě tyto dvě barvy, pro dlouhodobější udržování romantiky se lépe hodí jiné barvy. Například tyto …

Syté oranžové tóny

Před 4 lety si jistý britský portál udělal průzkum mezi svými čtenáři. Z 2 000 zúčastněných respondentů měli prý nejčastěji sex ti, jejichž ložnice byl zařízen v teplých, zlatavých odstínech. Komu nevoní představa karamelové ložnice, možná více ocení o něco teplejší, oranžové tóny. Barva zralých pomerančů, měkkých hebkých meruněk nebo šťavnatých mandarinek možná osvěží i dlouholetou partnerskou rutinu.
Pokud si nejste jisti tím, zda se vám bude v takových barvách dobře usínat, otestujte je nejprve na něčem menším – například na přikrývce na postel, ložním povlečení a podobně.
V každém případě platí, že barvy by měly být syté, ale ne křiklavé nebo příliš agresivní. Lomené odstíny vítězí!

Hluboké fialové odstíny

Fialová barva v nás probouzí potlačované emoce, ale dlouhodobě bude mít pozitivní vliv na náš sexuální život pouze tehdy, pokud si dobře promyslíme, který odstín je nejvhodnější. Podobně jako u oranžových tónech, barva může být sytá, ale ne křiklavá. Zajímavě například vypadá barva vyzrálých švestek, které jakoby byly poprášené popelem. Ani barva voňavých fialek není k zahození …

Barva magické hlubiny

Půlnoční modrá, barva nejhlubšího oceánu nebo ocelová modrá mohou stimulovat intimitu a blízkost spřízněných duší. Pokud ve vztahu hledáte splynutí, toto by mohla být vaše cesta. Je třeba si však dát pozor na studené odstíny, které mohou jiskřičku vášně utlmiť.Veľmi zajímavě také vypadá ložnice laděná do modrozelené. Ta je však pouze pro odvážlivce, protože efekt bude dokonalý pouze tehdy, pokud je barva opravdu sytá.

Čokoládová náruživost

Jen málo věcí mají ženy radši než čokoládu a kávu. Podvědomí pracuje stále, tak i ložnice laděná jako království horké čokolády jistě v podvědomí vyvolá pocit chtíče a touhy. Pokud se barva spojí s vůní, například v podobě svíčky nebo krému s vůní kakaa, odolá volání snad jen skála.

2902931