Útulný interiér postavený na kontrastu bílé a betonu

Navštivte s námi interiér domu, který architekti ušili na míru mladé rodince. Splňuje všechny kritéria, které jsou dnes kladeny na moderní bydlení.

Domácí si zaslouží dávku obdivu pro odvážný výběr krásného, sněhově-bílého interiéru ve vysokém lesku, který zdůraznil krásu stěny ze surového betonu. O zútulnění se autoři návrhu postarali volbou masivního dřeva, které v harmonii s ostatními materiály působí velmi příjemně. Dokázalo spolehlivě eliminovat chlad a sterilitu čisté bílé barevnosti a dodalo prostoru pocit domova.

Bílé lesklé plochy v denní zóně odrážejí čistý vyhraněný vkus majitelů. V této části domu tráví nejvíce společného času obklopeni svými blízkými, vzpomínkami i zážitky.

 Štíhlý tvar samonosného vetknuté schodiště z masivního dřeva vychází ze striktně oddělené podlahové části, kde architekti zakomponovali dřevěnou podlahu jako základ „silného stromu“. Masivní podlaha zde má funkční i praktickou stránku v návaznosti na typ schodiště bez podstupnic.

„Pomyslný myšlenkový kruh jsme uzavřeli“ korunou stromu „v podobě rodinných fotografií a dřevěné podlahy na druhém nadzemním podlaží v prostoru rodičovské ložnice a dětského pokoje,“ vysvětlují autoři návrhu.

Barvy přinesl nábytek a doplňky

Kuchyni s obývací místností doplnili o designová svítidla, které svou jednoduchostí a pěkným tvarem doplňují celkový design. Barevný akcent a různorodost dodávají židle ve třech různých barvách, které jsou náhodně rozmístěny, aby rozbili barevnou jednolitost. Pocit příjemného rodinného prostředí vytvárili použitím rodinných fotografií v různých velikostech, které ale svou nepravidelností esteticky oživují celý prostor.

Provoz Pětipokojový rodinného domu na ploše o rozloze 128 m 2 je ekonomicky efektivní, šetrná k životnímu prostředí a spojuje v sobě nejnovější technologie pečující o pohodlí a bezpečnost celé rodiny.

o_02