Nevyhazujte, ale spojte starý nábytek s novým

Máte pěkně zařízený byt, ale chytí vás za srdce moderní umění. Nebo možná naopak. Jste moderním člověkem s bytem vybaveným aktuálními trendy, ale rádi byste osadili do prostoru i kousek starožitnosti, nebo historicky cenné věci, případně dědictví po rodičích. Nejde o žádnou riskantní operaci a často taková kombinace může skvěle vyplatit.

Tradiční stůl

Klasický stůl z masivu a hypermoderní stolička. Kombinace, která je nejen pěkná, ale také velmi praktická. V minulosti se lidé dnes nekladli u stolu jako my, takže je také dobré, aby tradiční kusy nábytku zvolili technicky vylepšené místo. Zároveň otevírá průnik variací moderními přikrývkami, malbami nebo dokonce psaním potřeb. Taková kombinace může být použita nejen na pracovišti, ale také v kuchyni nebo v obývacím pokoji.

Pokud se rozhodnete postavit starožitný solitér v prostoru, je dobré, když to uděláte jemně a odděleně od moderního nábytku. Nábytek, který už byl za ní, určitě nebude špatný pod televizí, nebo jako stůl na bar, který umístíte někde na zeď nebo do rohu místnosti.

Bočnice jako domácí bar

Klasický příboník byl oblíbeným doplňkem v minulosti. Dnes jsou tyto cenné kusy cenné a pokud se již nepoužívají, je to skvělý nápad, je znovu postavit k baru. Díky tomu budete moci starý nábytek připojit k novým zařízením .

Přizpůsobte moderní barvy

Krásné historické židle jsou příjemné tvary a kvalitní, ale čalounění je někdy ve špatném stavu. Nahraďte ho barvou, která dominuje místnosti. Například modrý, žlutý, červený kabát a uvidíte, že krása historického díla nezmizí, ale je docela nepochopitelné, že se vejde do moderního prostoru a bude to v pořádku.

Dominantní kus

Vytvořte kontrast. Funguje dobře v barvách a zajímavý je rozdíl mezi moderním a starým. Ale kontrast musí být dostatečně silný, aby se mohl vzít. To znamená, že v kuchyni je velká starožitná skříň nebo skříňka pro uložení koření nad stůl. Nechte je vyniknout s trochou historie, neztratí ani v moderním světě.