Tapeta malovaná vodovými barvami zdůrazní váš interiér

Tapety jsou již několik sezón zpět. A nabídka je tak rozmanitá, že se v jejich barvách, strukturách a materiálech doslova ztrácíme.  Jen dvě slova: watercolor tapeta!

Slovo „watercolor“ v překladu znamená staré známé vodové barvy. Zatímco my si je většinou pamatujeme jako pomůcku na výtvarnou výchovu ještě ze základní školy, designéři s ní pracují stále. Technika jakýchsi rozpitá kapek barev je dokonce stále populárnější a styl udávající webové portály se jím jen tak hemží. Co byste řekli na takovou ozdobu vaší stěny?

Tapety jako takové zažívají boom již několik let. Po tom, jak jsme je strhávali a stěny malovali jednolitými tóny, se vracíme ke jejich krásným strukturám a barevným možnostem. Při správném výběru, dokáže i odvážnější vzor jedné jediné stěny zahrát v interiéru prim. Tapety s efektem vodových barev takové rozhodně jsou. My jsme si pro vás připravili fotogalerii plnou inspirace těchto stylových ozdob stěn, jejichž jednoduchá aplikace je další vítanou výhodou. Tak tedy, ať se líbí!

1