Sympatická moderní vila zaujme architekturou i detaily

Vila s názvem Caye Sereno se nachází na idylickém místě vietnamského zálivu Ha long, a tomu odpovídá i její hlavní koncept – důraz na výhled a kontinuitu s okolím.

Autorem vily je architekt Marcio Kogan z ateliéru StudioMK27. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit zde pro domácí oázu klidu podpořené uklidňujícími výhledy na záliv.Moderná architektura vily kombinuje horizontální pás z betonu se dřevem obloženou vysunutou hmotou horního podlaží s noční zónou. Zaujme prvkem nadrozměrných okenic, které zajišťují potřebné stínění a také ničím nerušené soukromí.

Velké prosklené bezrámové stěny, které umožňují ničím nerušený výhled, jsou posuvné. Terasa je rozdělena na překrytou část se sezením s betonovou dlažbou a otevřenou, vedoucí k bazénu, která kontinuálně přechází na vodní hladinu bazénu.

Po bocích ji doprovází obklad z přírodního kamene. Na horním patře se nachází noční zóna domu, kde je z každé místnosti úžasný výhled na okolní záliv. Moderní styl interiéru, kvalitní materiály a komfortní vybavení nastavili nový standard pro rezidenční bydlení v tomto regionu.

1447940070199caye_sereno_bedroom_2