Vybíráte novou podlahu? Zvolte laminátovou podlahu Egger Pro

Čeká vás rekonstrukce interiéru a nevíte si rady s výběrem kvalitní podlahy? Pokud ano, máme pro vás tip na laminátové podlahy, které jsou ideální volbou do interiéru s vyšší zátěží. V tom případě si přečtěte následující článek, který se zabývá laminátovými podlahami a jejich výhodami.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou velice moderním a elegantním prvkem každého interiéru. Jejich obrovskou výhodou je příznivá cena, jednoduchost a rychlost pokládky. Dokážou imitovat vzhled dřeva, mramoru, korku, kamene nebo kovu, proto patří k velké oblibě. Podlahy nabízejí spoustu příjemných výhod. Jednou z nich je velký výběr dekorů a vzorů, což jistě ocení každý. Dále jsou vysoce odolné a to i proti poškrábání. Disponují také tím, že jsou vhodné pro alergiky.

Laminátové podlahy od společnosti Egger

Laminátové podlahy od společnosti Egger patří mezi aktuální trendy. Nabídka laminátových podlah je v současné době velmi rozsáhlá, nabízí jedinečné přírodní vzory a moderní elegantní design. Kolekce je dělena do několika kategorií. Díky technologii AQUA+ je většina dekorů ideální volbou pro instalaci do vlhkých prostorů, mezi které patří kuchyně, koupelny nebo vstupní haly.Dekory jsou navíc opatřeny také protiskluzovou třídou R10. Ta vám ručí za bezpečnost pohybu a komfort při chůzi. Instalují se zámkovým systémem UNI fit zajišťující dokonalé spojení. Tento zámkový systém pokládky je navíc velice rychlý a snadný, umožňuje i případnou demontáž.

Kategorie laminátových podlah od společnosti Egger

Společnost Egger nabízí několik kategorií laminátových podlah, mezi které patří Classic 33, Medium 32, Long 32, Kingsize 32 a Large 32. Laminátové podlahy Egger Classic 33 nabízí jedinečnou povrchovou úpravu, která imituje hrubé opracování dřeva. U této kolekce si vybere každý milovník prkenných podlahovin. Další velice oblíbenou kolekcí je Medium 32, který zdůrazňuje především klasický charakter dřevěných prken. Tyto štíhlé palubky působí nejen elegantně, ale také velmi autenticky a útulně v každém interiéru. Podlahy Long 32 je vhodný pro velkoplošné a architektonické prostory. U laminátových podlah Large 32 se uplatňují selské dekory, které vašemu obytnému prostoru dodají nové rozměry.

Moderní technologie laminátových podlah EGGER činí povrch velmi přirozeným. Každý designový prvek je vybaven dokonale přiléhavým povrchem.  Společnost EGGER nabízí struktury palubek, vzhled keramické podlahy nebo matné povrchy dřevěných podlah.

Víc informací a inspiraci najdete na: www.svetpodlah.cz