Podívejte se, jak bývá Katherine Schwarzenegger: Terminátor se v ní nezapře

Nejstarší  dcera Arnolda Schwarzeneggera  a Marie Shriver zdědila po rodičích schopnost prosadit se.

Mladý Arnold si řekl, že si v rakouské vesničce sbalí kufry a dobude Ameriku. Když už v ní byl, zajel do fitka – a udělal náramnou kariéru jako kulturista. Rozhodně neměl hollywoodské jméno, ani kdovíjaký herecký talent – a přece se stal jedním z nejznámějších herců na světě. Když si hledal manželku, také se nedržel při zemi – vyhlédl si jednu z krásek Kennedyovského klanu, úspěšnou televizní moderátorku Mariu Shriver.

A ani potom Arnold nepřestal snít – a hlavně uskutečňovat své sny. Řekl si, že se stane politikem – a dotáhl to na guvernéra Kalifornie.
Pokud jde o odvahu, vytrvalost a schopnost prosadit se, málokdo se vyrovná Terminátorovi. Neboť upřímně, kolik lidí s podobně závratnou kariérou na světě znáte?

A tuto schopnost zjevně zdědila i jeho nejstarší dcera. Stejně krásná a výřečná jako máma, Katherine Schwarzenegger doma nepověsí ručníkaniž by z toho nebyla událost. 27-letá blogerka a autorka knih Rock What You’v Got (volně přeloženo Zatřeste svým světem) a I Just Graduated … Now What? (Promoce za mnou … A teď co?) Přispívá do designového časopisu InStyle, natáčí poradenské videa #AskKat a průběžně píše o zařizování svého prvního vlastního bydlení.

Při doladění obýváku a pracovny si však zavolala na pomoc Donnu Garlough, designovou ředitelku značky Joss & Main. Spolu vytvořili prostor, který je optimistický, vzdušný, světlý – a hlavně útulný.

Terminátorova dcera má zjevně to, co i Francouzi považují za nejdůležitější : styl a švih.