Nová éra čerpací techniky

Odpovědi na otázky budoucnosti nacházíme už dnes: Uvedením modelu Wilo-Stratos maxo výrobce čerpadel z Dortmundu potvrdil svou pozici digitálního průkopníka v odvětví čerpací techniky.

Nástupce modelu Wilo-Stratos posouvá hranice účinnosti systému a jednoduchosti ovládání a tím znovu prokazuje vedoucí pozici společnosti Wilo v inovacích. Originální nová konstrukce vysoce účinného čerpadla získala na  veletrhu ISH 2017 ve Frankfurtu cenu „Design Plus“. Toto ocenění je známkou kvality produktů, které vynikají díky své udržitelnosti, inovativnímu designu a úsporné technologii.

Stratos maxo je první skutečně inteligentní čerpadlo na světě. Novým prvkem čerpadla Wilo-Stratos maxo je zelené tlačítko Green-Button, které je nástupcem našeho červeného. Díky vysoké míře konektivity je Wilo-Stratos maxo velmi flexibilním řešením, pokud jde o integraci do širokého spektra aplikací. Nejnovější komunikační rozhraní Bluetooth umožňuje přímé propojení s mobilními zařízeními, zatímco „Wilo Net“ představuje nové standardní rozhraní na konektivitu mezi výrobky značky Wilo. Toto čerpadlo nabízí nejvyšší systémovou účinnost na trhu díky optimalizovaným a inovativním funkcím úspory energie, jako například „Multi-Flow Adaptation“ a „No-Flow Stop“, se špičkovou hodnotou účinnosti EEI ≤ 0,17. Multi-Flow Adaptation je nová funkce pro úsporu energie, která umožňuje napájecímu čerpadlu přizpůsobit svůj výstupní výkon podle přesného poptávky připojených čerpadel v systému spotřeby. Wilo-Stratos maxo dokáže automaticky přizpůsobit svůj výkon měnícím se systémovým požadavkům pomocí funkce „Dynamic Adapt plus“ bez nastavování cílové hodnoty.