Geniální nápady pro vylepšení hry s úložným prostorem ve skříňce pod umyvadlem

Od napínacích tyčí po výklopné police, zde je návod, jak co nejlépe využít svůj prostor.

Pokud jde o koupelnu, úložný prostor je klíčový. Pokud máte nedostatek místa a nemáte v kalendáři v dohledné době rekonstrukci koupelny, je čas přehodnotit stávající nastavení. Brilantní organizační řešení Vám pomohou maximálně využít prostor, který máte, a ušetřit čas (a stres) při každodenním hledání věcí, které potřebujete.

Jedním chytrým způsobem, jak maximalizovat úložný prostor v koupelně, je využít prostor pod umyvadlem. Nyní, když trávíme více času uvnitř, zjišťujeme, že jeho uživatelé hledají tipy na uspořádání, a to včetně geniálních nápadů na ukládání pod umyvadlo.

Napínací tyč

Použijte napínací tyč pod koupelnové umyvadlo k uspořádání (zavěšení) čisticích prostředků a maximalizaci prostoru! Pokud máte málo místa, nehledejte nic jiného než napínací tyč. Je to ideální místo k odpočinku čisticích prostředků pro domácnost, které jsou baleny ve sprejích.

Výklopný regálový systém

Maximalizujte prostor pomocí páru výklopných polic, které stále poskytují dostatek místa pro uložení nezbytností Vaší domácnosti.

Výsuvné zásuvky

Není nic horšího, než se snažit najít věci v přeplněné skříni. Získejte snadný přístup ke svým věcem díky výsuvným zásuvkám.

Spodní dveře skříně

Řešíte již zaplněné spodní skříňky? Využijte svůj prostor na maximum přidáním malých košíčků na vnitřní stranu dvířek od skříňky.

Označené koše

Pokud jsou vaše přihrádky jasně označeny, nebudete mít problém najít přesně to, co potřebujete.

Vzduchotěsné nádoby

Pod koupelnovým umyvadlem je další místo, které potřebujete uspořádat. Ideálním domovem pro předměty, jako jsou kapsle na prací prostředek, jsou průhledné vzduchotěsné nádoby, díky nimž je snadné vidět, kdy potřebujete doplnit zásoby.

Ideální skříňky pod umyvadlo si můžete prohlédnout v naší skvělé nabídce.