Důmyslné kuchyně s černými skříňkami

Černá je jedna z mála barev, která časem nevybledne. Díky tomu se skvěle hodí do kuchyní, kde se neustále používá zařízení na přípravu jídel. Černá je také skvělá volba pro kuchyně, které je třeba pravidelně čistit, protože se na ní snadno neušpiní. Pokud chcete, aby Vaše kuchyně vyčnívala z davu, proč nevyjít naplno a nezvolit si odvážnější odstín, jako je černá? Určitě to dodá Vaší kuchyni charakter.

Vytvořte elegantní, ale výkonný prostor s nápady na černou kuchyni, od mramorových ostrůvků po monochromatická schémata.

Nebojte se stínů, protože díky těmto nápadům na černou kuchyni se tato cesta na temnou stranu zcela vyplatí.

Pokud hledáte tipy do kuchyně, které se hodí jak do dramatického stylu, tak do uklidňujícího atmosféry, nepopiratelná elegantní černá se perfektně hodí.

Od úžasných materiálů, které dodají Vašemu prostoru hloubku, až po přidané doplňky, které oslní tmavou kuchyni, našli jsme stylovou inspiraci pro Vaši černou kuchyni a požádali odborníky, aby vysvětlili, proč by černá měla mít místo na Vašem seznamu nejlepších kuchyní.

Je černá kuchyně dobrý nápad?

Jsou černé kuchyňské skříňky dobrý nápad? Tmavší skříňky jsou skvělým způsobem, jak vytvořit pocit luxusu. Tmavé, leštěné povrchy dodávají místnosti pocit hloubky. Pokud tedy chcete vytvořit sofistikovanou kuchyni, černé kuchyňské skříňky jsou dobrý nápad.

Jsou černé kuchyně ve stylu 2022?

Černá kuchyně je absolutním hitem interiérového designu roku 2022. Stále více majitelů domů se rozhoduje, že tmavé interiéry mohou vypadat dobře – i když jsou malé. Černé kuchyňské skříňky navíc není tak těžké udržovat v čistotě – pokud zvolíte správné materiály.

Jsou černé kuchyně příliš trendy?

To může být součástí jejich přitažlivosti: Od roku 2015 jsou celočerné kuchyně stále populárnější. Sofistikovaní majitelé domů zkoumají lesklé černé skříně, černé mramorové pracovní desky s nápadnými bílými žilkami, černé podlahy a dokonce i černé spotřebiče.

Je těžké vyčistit černou kuchyni?

Rychle si začnete všímat, že černé skříně se těžko čistí a budete to muset dělat pořád. Nemusí na nich být vidět některé nečistoty jako světlejší barvy, ale bude na nich hodně stříkat voda, prach a částice jídla.

Jakou barvu stěn ladí s černou kuchyní?

K černé se hodí prakticky jakákoliv barva. Nicméně, bílá je klasický pár pro černou kuchyni, protože monochromatický vzhled je silný, ale klasický; odvážné, ale ne děsivé.