Barvy stěn podle vašeho znamení? Prozradí o vás víc, než si myslíte (1. část)

12 znamení zvěrokruhu, 12 různých povah a charakteristik jejich nositelů. Řekl vám už někdo, že jste typický býk či vodnář? Něco na tom určitě bude. A i taková obyčejná věc, jakou je volba barvy vašich stěn to možná prozradí.

Beran: Růžová

I když si mnozí tuto barvu spojují s dětskými sny malých princezen, každý beran ví, že je to naopak barva sebevědomí, dynamiky a špetky dobrodružství, které ve svém životě potřebuje. Je to barva silná, přímá a tak, jako každý nositel tohoto znamení, si stojí za svým.

Býk: Černá

Říká se, že černá je smutná barva, ale ti, co ji milují apelují tím, že je to barva, která v sobě naopak soustřeďuje všechny existující odstíny. V současnosti je velmi trendy a umí navodit pocit elegance a luxusu, tak jako býk. A i když nositele tohoto znamení často nazýváme tvrdohlavými, je to jen velmi jasně vyhraněný styl a jednoznačný názor.

Blíženci: Žlutá

Odvážná, jasná žlutá je barvou blížence. Její kombinovatelné možnosti jsou téměř nekonečné a interiér rozzáří stejně jako každý, kdo se narodil v tomto znamení. Blíženci jsou totiž známí svou pospolitostí, přizpůsobivostí a živelností a tato barva jim krásně svědčí.

Rak: Jemná modrá

Rak je vodní tvor a proto mu svědčí jemné odstíny modré, které navíc podporují kreativní myšlení. Tato přírodní barva raka dobíjí potřebnou energií a dopřeje klid jeho citlivé povaze.

Lev: Fialová

Fialová. Barva vládců lvem, jak králem zvířecí říše přistane nejvíce. Je to jasná, odvážná barva, která tak jako nositelé tohoto znamení okolí okoření život, inspiruje k novým nápadům a bude jasně udávat tón celé domácnosti.

Panna: Smetanová

Znamení panny se vyznačuje svým perfekcionismem, puntičkářství. Proto je pro něj jako stvořená jemná smetanová barva, ve které odstínech se dá ztratit. Od hnědé až po světlou barvu snídaňové bílé kávy je škála, která v interiéru způsobí, že hosté budou si budou vědomi, že jsou v domově inteligentního detailista, který má ale i smysl pro praktickou stránku věci. Dokonalé spojení.