5 snadných způsobů, jak zlepšit svůj Budoir

Máte pocit, že jste uvízli ve vyjetých kolejích? Vyzkoušejte tyto tipy, jak učinit svůj soukromý prostor osobnějším.

1. Vychutnejte si měkkost

Ať už se jedná o zbrusu nové ložní prádlo (vynechejte vhodné a koordinační oddělení pro maximální vkus), několik sametových polštářů, plyšové křeslo nebo pohodlný koberec na podlaze, vytvoření zámotku tepla a textury je krok při vytváření stylového spánkového útočiště.

2. Přidejte nový artwork

Myšlenka měnit umělecká díla podle ročních období není nová, ale je to snadný a ekonomický způsob, jak rozjasnit váš pokoj a dodat mu novou energii, když udeří nálada. Právě teď máme rádi množství ptačích potisků na trhu. Od plameňáků přes andulky po volavky až po střízlíky, je snadné najít někoho, kdo rozezpívá každý prostor.

3. Odložit do tmy

Ložnice může být nejkrásnější místností v domě, ale pokud nemůžete spát, neplní svou konečnou práci. Zajistěte si úspěšný spánek obložením závěsů zatemňovací látkou nebo vybavením oken plně neprůhlednými žaluziemi. Udržujte teplotu na chladné straně a současně s oblékáním pyžama vypněte elektroniku.

4. Zdržte se u osvětlení

Stmívače jsou naší první volbou pro přidání atmosféry do místnosti prostřednictvím osvětlení a instalace několika různých zdrojů posouvá koncept o krok dále. Odlesky od stropních zapuštěných držáků mohou vypadat drsně, takže se rozhodněte pro pěkný závěsný nebo noční svícny a místo toho umístěte stolní lampy na komodu. Jejich záře uklidní smysly na konci dne.

5. Ovládejte nepořádek

Až příliš často mohou být naše ložnice neuspořádané a chaotické s oblečením na podlaze, televizním hlukem v pozadí, knihami a papíry na hromadách a nevyhnutelnou změtí kabelů od smartphonů, sluchátek a e-čteček. Udělejte si každé ráno nebo večer čas na úklid a vnesení pořádku do vaší oázy. Pečujte o své útočiště a ono bude pečovat vás.