Proč krytinu Tondach

Pravděpodobně každý, kdo staví dům, chce co nejvyšší kvalitu. Investujeme přece do sebe, své přítomnosti i budoucnosti. Naší snahou je zajistit dokonalý domov pro sebe a celou naši rodinu. Střecha tvoří základní část domu a je to dlouhodobá investice.  Se střešní krytinou Tondach ® je to splněn cíl . A proč je to tak?

1. Záruka na 33 let

Právě dlouhá životnost krytiny zdobí značku Tondach ® . Pocit jistoty a bezpečí je známkou šťastného domova, proto je na střešní krytiny Tondach ® záruka až 33 let. A protože životnost takové tašky je až 100 let, tuto záruku vlastně ani nepotřebujete.

2. Ekologický přístup k životu

Tondach ® krytiny jsou vlastně pálené tašky. Tvoří je tedy přírodní živly – voda, vzduch, oheň, a hlavně hlína. Nepřidávají se do nich žádné chemické přísady. Díky tomu je společnost Tondach ® držitelem certifikátu Natureplus. Znamená to, že tyto tašky jsou vysoce kvalitní z pohledu zdraví, funkčnosti a životního prostředí. Proto jsou absolutně bezkonkurenčním řešením pro nízkoenergetické, solární a pasivní budovy.

3. Až 400 možností

Při stavbě nebo rekonstrukci samozřejmě nejde jen o kvalitu a bezpečí. Vzhled našich příbytků měníme i proto, že už neodpovídá trendům a chceme, aby dům vypadal moderně. Při krytině Tondach ® máte na výběr 25 barevných variací – od světlých po tmavé, od matného po lesklé provedení. Je možné vybrat si i typ střechy – moderní, klasické, mediteránské. Kombinace těchto variant vám poskytují až 200možností pro vaši novou střechu.

4. Trvanlivost designu

Jedna věc je záruka při poškození, druhá věc je, aby střecha byla co nejdéle co nejkrásnější. Aby působila dlouhodobě jako nová. Krytiny Tondach ® mají ochranu před UV zářením či predkyslými a zásaditými látkami. Proto je jejich krásný vzhled skutečně dlouhodobý.

5. Zvýšení hodnoty vaší nemovitosti

S rekonstrukcí střechy se zvyšuje i hodnota nemovitosti, neboť dostává nový šat. Střešní krytina Tondach ® je celosvětově známá svou kvalitou, takže při využití těchto materiálů se ještě znásobuje zvýšená hodnota nemovitosti.