Knauf Pocket Kit: posuvné dveře, které se před vámi skryjí

Jedním z běžných problémů z hlediska prostorového uspořádání standardního bydlení, zejména při kuchyňských či koupelnových prostorách, bývají dveře. Knauf Pocket Kit nabízí pozoruhodně jednoduché a elegantní řešení.

Posuvné dveře často řeší situaci malých prostor. Posuvné dveře, které „zmizí“ ve stěně, představují ideální způsob, jak spojit výkonnost, ušetřit prostor a přitom elegantně vyřešit potřebu případného oddělení místností.

Novinkou společnosti Knauf je systém pro posuvné dveře Knauf Pocket Kit. Ten je navržen pro montáž do sádrokartonových příček s profily CW 75 a 100 milimetrů. Montáž je rychlá a efektivní. Na rozdíl od tradičních pouzder pro posuvné dveře to zvládne i jeden člověk.

Posuvné dveře v systému Kanuf poček Kit vytvářejí dodatečný prostor, protože při nich nemusíte počítat s potřebným manipulačním místem pro otevírající se dveře. Jejich bezbariérová konstrukce zároveň umožňuje jednoduché oddělení prostoru, aniž byste potřebovali práh. Černá eloxovaná montážní lišta je diskrétní, poskytuje výbornou optiku i při otevřených dveřích a navíc zajišťuje bezproblémový pohyb dveří v příčce. Samotné pouzdrové profily jsou z hliníku, což zaručuje odolnost systému vůči prachu a vlhkosti. Nosné vozíky s kuličkovými ložisky zajišťují plynulý a tichý pohyb i při dlouhodobém používání posuvných dveří.

Systém Knauf Pocket Kit je bezúdržbový. Lze do něj osadit jakékoliv vhodné dveřní křídlo (dřevěné i skleněné s rámem) o tloušťce 40 mm, výškou do 2 110 mm, šířce 650-900 mm as hmotností do 80 kilogramů. V případě použití nadstandardních nosných vozíků může konstrukce vážit až 120 kg.

Knauf Pocket Kit je ideálním řešením tam, kde je třeba racionálně vyřešit problém s otevíráním dveří do prostoru, příp. potřebujete oddělit prostor funkčně i esteticky, a přitom se nechcete omezovat.