2022 trendy v podlahových krytinách

Podívejme se, jaké trendy v podlahách zůstanou zachovány a vydrží, a zároveň se připravme na nové styly předpovězené na rok 2022. Podlahy jsou investicí a vy si chcete vybrat podlahu, která vydrží a odolá neustále se měnícím trendům v interiéru.

Vinylové podlahy v roce 2022

S dnešním technologickým pokrokem vypadají vinylové podlahy stále přirozeněji. Tyto dobře reprodukované vzory přírodního dřeva a kamene vyžadují velmi malou údržbu a údržbu. Tato snadno čistitelná podlaha bude i nadále získávat na oblibě. Veškerá krása s velmi malým množstvím práce navíc.

Zde jsou naše hlavní vinylové trendy pro rok 2022

  • Tuhý SPC voděodolný vinyl – 100% odolný proti lokální vlhkosti a ještě odolnější než WPC, vinylová podlaha z kompozitního materiálu z kamenného plastu (SPC) s vylepšenou technologií, odolností a pevností zámkových spojů vydrží všechny výzvy, které pro ni rok 2022 přichystá.
  • Podlahy z vinylových desek – novinka, která je u nás novinkou, ale není nová na trzích, cenově dostupné lepené vinylové podlahy se vyznačují špičkovými dekorativními vzory za dostupnější cenu.
  • Vinyl s dřevěným vzhledem je klasika a zůstává stále oblíbený. s realistickými špičkovými vizuály a reliéfními texturami je tato podlaha klasického vzhledu zde, aby zůstala!
    Vinylové podlahy jsou odolné, teplé, pružné a stylové. Pro mnoho lidí je to volba podlahové krytiny, která jí zůstane i v příštích desetiletích.

2022 Trendy vzory a uspořádání podlah

V posledních letech konzistentní VELKÁ prkna, zábavné vzory a rozvržení jsou stále v módě.

  • Široká prkna – díky nim působí místnosti větší, otevřenější a méně rušné.
    Rybí kost – oblíbené v kuchyních a podél vchodů vytvářejí moderní klikatý vzor. Pěkný a jedinečný.
  • Kreativní přechody mezi dlaždicemi – super populární a zůstávají, ale pokud hledáte další prodej bohatší cílové skupině, zvažte raději dřevěné podlahy.
  • Zkrátka v podlahářském průmyslu je nyní spousta technologií a mnoho různých a jedinečných trendů, které se budou držet ještě dlouhá léta.

Pokud však chcete něco, co je HOT a TRENDY a co vydrží dlouho, doporučujeme zvolit světlá nebo šedá velká prkna ve vzhledu dřeva.