S vonnými sítky Wave udržíte pisoáry čisté

Lidé si stále častěji pořizují do svých domácností pánské pisoáry. V moderních koupelnách tak narážíme na mušle z bílého porcelánu, které nahrazují mužům klasické toalety. Jenže mnohé hospodyňky je odmítají, protože si je spojují se zápachem. Pisoáry ale nemusejí být vaší noční můrou. Naopak – s vonnými sítky Wave budou spokojeni muži i ti, kteří se o pánská WC starají.

Vonná sítka FREPRO ve třech kolekcích

Vonná sítka Wave vyrábí americká společnost Fresh Products. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, nenechte si ujít několik jejich „nej“. Vonná sítka řady Wave, Wave 2 a Wave 3D šetří životní prostředí, nedráždí lidské sliznice a svým tvarem se hodí do každého pisoáru. Dejte sbohem zápachu na toaletě a jejímu úmornému úklidu, který často zakončujete zprůchodněním odtokových cest. Vonná sítka Wave udržují odtokové kanálky volné a vnitřek pisoárů je dlouhodobě čistý. O tom se můžete přesvědčit při namátkové kontrole přes mřížku sítek.

Třicet dní vůně, čistoty a svěžesti

Vonné sítko FREPRO se mění v pisoáru jednou za 30 dní. Speciální plast se nerozpouští a ani v mušlích se stálým proudem vody nedochází k vymývání vonných esencí. Již se nebudete potýkat s nepříjemným zápachem při množení bakterií na zbytcích tekutiny. Sítka zamezují výskytu bakterií a případný zápach tak nepřekrývají, ale likvidují. Na barevných sítcích se nacházejí výstupky, aby se moč nerostřikovala. Sítka Wave mají až 15x intenzivnější aroma než konkurenční výrobky a přináší i estetický zážitek. 

Aromatické i svěží vůně sítek Wave

Sítka o průměru 17 cm se přizpůsobí každému typu pisoáru. V každém ročním období můžete vyzkoušet jinou vůni. Jaro vám připomenou květy bavlny, léto citrusy, podzim zimolez a zimu jablko se skořicí. Sítka Wave se prodávají v osmi úchvatných vůních, které budou blízké každému muži. Zatímco někdo se bude vracet k aromatické levanduli, jiný raději pojede na vlně svěžesti s okurkou a melounem.

Organické nečistoty nemají šanci

Bez vonných sítek do pisoáru Wave si řada provozovatelů neumí představit provoz veřejně přístupných pánských toalet. Indikátor na sítkách Wawe 3D napoví, kdy uběhlo třicet dní pro jejich výměnu. Pravidelným užíváním těchto sítek se nestane, že by se pisoár ucpal, ani že by se na něm usazovaly organické nečistoty, nedopalky cigaret a podobně. 

Pořiďte si balení vonných sítek Wave a přesvědčte se, že i pisoáry mohou být dokonale čisté, voňavé a nenáročné na úklid.

Více na: www.eshop-frepro.cz