Krby Digifire

S luxusními novinkami přichází na trh výrobce moderních krbů Digifire. Jejich nejnovějším výsledkem jsou bezkouřové kulaté krby na podstavci.

Při výrobě těchto luxusních krbů byly použity kvalitní materiály na čele s nerezovou ocelí a leštěnou žulou, kterou navíc obklopuje dvakrát tvrzené sklo dodávající celému produktu punc prestiže.

Nejlepší věc na těchto krbech je to, že díky spalování etanolu a nikoli dřeva, neprodukují žádný kouř a hodí se do domácností, které vyznávají především ekologický přístup při vytápění. Výrobce zároveň dodává, že díky této unikátní vlastnosti, již není problém umístit krb například do ložnice nebo jiných pokojů sloužících na spaní.

Vše je samozřejmě na dálkové ovládání, pomocí které si můžete zvolit intenzitu plamenů, případně tyto plameny i zcela uhasit.

Krb a knihovna v jednom

S velmi unikátními řešením krbu přichází společnost Edlikamin, o níž se rozhodne nedá říct, že se bojí experimentovat. Jejich posledním výsledkem jsou luxusní krby, které kromě vytápění místnosti plní i velkou roli z hlediska estetiky. A to především díky pečlivě zvoleným materiálem. Při výrobě byly využity materiál jako ocel, satén ale především kvalitní dřevo. Už při prvním pohledu si každý všimne, že design je opravdu nadčasový. Nejzajímavější je na celém produktu to, že je krb spojení s knihovnou a toto spojení je velmi efektní a stylové. Jen si představte příjemné chvilky v křesle s vaší oblíbenou knihou a to spolu s praskotem dřeva v krbu. Hotová idylka.