Cukřenky v krásných designech

Cukřenka je praktická a dekorativní miska na cukr, která se hodí jak na stůl ke snídani na kaši, tak na čaj a kávu. U nás najdete velký výběr cukřenek v moderním i tradičním designu s víčky i bez víček a lžiček.

Nejoblíbenější cukřenky?

Náš sortiment zahrnuje designové cukřenky různých velikostí, tvarů a barev. Nebudete proto mít sebemenší problém vybrat si tu, která je právě Vaše nejoblíbenější.

Krásné cukřenky, které se hodí k Vašemu stylu

Cukřenky jsou k dispozici v různých stylech a z různých materiálů, takže si můžete vybrat něco, co se dokonale hodí k Vašemu osobnímu stylu.

Klasickou volbou je bílá cukřenka, protože se dobře hodí k různým barvám a designům čajových a kávových šálků.

Stříbrné cukřenky jsou oblíbenou volbou, protože působí nadčasově a dobře se hodí k většině stylů domácích dekorací.

Na co se zaměřit při výběru cukřenky?

Než se rozhodnete pro cukřenku, měli byste si položit tyto otázky:

 

  • Bude se cukřenka hodit ke stylu mého stávajícího nádobí?
  • Měla by mít cukřenka víko?
  • Měla by mít cukřenka lžičku nebo místo na lžičku?
  • Měla by být cukřenka vhodná pro mytí v myčce?

 

Cukřenky s víčky

Praktickou volbou je cukřenka s víkem, která cukr ochrání před hmyzem a prachem. Některé cukřenky s víkem mají otvory pro lžičky, takže v nich můžete nechat lžičku při každém použití.

Cukřenky se lžičkami

Mnoho našich oblíbených a dekorativních cukřenek je dodáváno s čajovou lžičkou v odpovídajícím designu, díky kterému sada skutečně působí jako celek. Cukřenky bez lžiček lze také doplnit čajovou lžičkou ve stejném stylu jako ostatní příbory, čímž také vytvoříte ucelené prostírání.

Sada konvičky na mléko a cukřenky

Mnoho našich oblíbených značek má kolekce, které zahrnují sladěné misky na mléko a cukr, takže můžete při servírování čaje vytvořit na stole harmonický vzhled.