Trendem je otevírání bydlení do přírody

Společnost Inoutic reaguje na trend propojování interiéru s přírodním prostředím. Přináší řešení pro elegantní rozšíření dispozice domu do exteriéru.

Přechod mezi interiérem a vnějším prostředím přes velkorysou prosklenou plochu patří mezi charakteristické prvky moderních staveb. Pro ještě větší přísun denního světla a hezčí výhledy představil Inoutic zvedavě-posuvných dveří s novým úzkým rámem. Nový úzký rám zvedavě-posuvných dveří s pohledovou šířkou pouze 45 mm zajistí o 10% více denního světla, které vstupuje do interiéru. Umožňuje tak moderní a maximálně prosvětlené bydlení. Zvedavě-posuvné dveře Inoutic s úzkým rámem lze kombinovat se všemi okenními systémy Inoutic – Eforte,Prestige a Arcade. Profil lze také opláštit hliníkovým překrytím a dosáhnout tak moderní metalický vzhled.

Zvedavé-posuvné dveře se vyznačují komfortním ovládáním a jsou určeny pro vstup na terasu nebo balkon. Bezbariérový práh má nízkou výšku, jen 15 mm a je vyroben z hliníku.

Pro plnohodnotný život na terase

Když se podaří efektně propojit interiér s vnějším prostředím, je třeba také zajistit, aby byl život na terase plný požitků. Twinson nabízí řešení, které pracovníkům usnadní zákazníků od starostí s údržbou terasy. Kompozitní materiál Twinson (tvořený 50% dřeva a 50% kvalitního PVC) se vyznačuje vysokou odolností proti účinkům chemicky upravované vody, vysoké provozní zátěži způsobené chůzí, ale i proti vzniku plísní.Díky protiskluzové úpravě jde o ideální materiál pro pokrytí ploch v okolí bazénů a vodních ploch. Bonus k letní pohodě představuje jeho nenáročná údržba. Z času na čas ho stačí přestříkat proudem čisté vody z vysokotlakého čističe.

Terasa pro každý rozpočet

Na pokrytí teras s malými rozměry nebo na balkony je vhodný cenově výhodná varianta Twinson Basic. Dodává se ve třech základních barvách a ve dvou povrchových úpravách s hladkou strukturou nebo s jemným drážkováním.

Systém Twinson Terrace  je vhodný na stavbu teras s menší plochou zejména v rodinných domech, ale i na stavbu zahradních chodníčků či vnějších schodů.Twinson Terrace + vhodný pro realizaci teras větších rozměrů, které jsou vystaveny vysoké zátěži chůzí. Masivní terasová prkna Twinson  Massive jsou v celém objemu plné a jednobarevné, což významně rozšiřuje možnosti jejich využití, například při realizaci členitých teras, cestiček nebo při obkládání bazénů či záhonů.

Všechny tři systémy jsou k dispozici v osmi barevných odstínech, což je nejširší barevná nabídka na trhu s kompozitními materiály.

PR_062016

 

Může vás zajímat

Napsat komentář